Bērnu žūrija

2023. gada 22. septembrī

, , ,

22. septembrī bibliotēkā ieradās Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra 1. klases skolēni ar skolotāju, lai lasītu un vērtētu Bērnu žūrijas 5+ kategorijā iekļauto Anetes Meleces grāmatu “Pazudušais miedziņš”.

Grāmata “Pazudušais miedziņš” ir ģimenisks stāsts, kurā iesaistīts bērns, vecāki, grāmatas, rotaļlietas un rūķi, kas piegādā cilvēkiem miegu. Šķiet, ka šoreiz miedziņu kāds nozadzis, jo mazā Stella neparko nevar aizmigt arī pēc tam, kad tētis izlasījis jau tik daudzas vakara pasaciņas. Meklēšanā detektīvu lomu uzņemas visas Stellas rotaļlietas – līdz beidzot izrādās, ka miega sūtījums piegādāts istabā, kurā neviens neuzdrīkstējās ielūkoties, lai netraucētu aizņemto mammu – viņai taču šodien bija ilgāk jāpastrādā!

Pēc grāmatas izlasīšanas bērni iepazinās ar bibliotēkas bērnu stūrīti un tajā esošajām spēlēm un grāmatām.

Foto: Ieva Jēkabsone

Tikšanās ar etnogrāfi Indru Čeksteri