DIGITĀLS = INTERESANTS

2021. gada 23. marts

, ,

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Jelgavas filiālē 23. martā Digitālās nedēļas 2021 ietvaros notika attālinātas apmācības un konsultācijas personām, kuras ir neredzīgas, ar redzes traucējumiem vai citādām lasīšanas grūtībām.

Tā kā bibliotēkas lietotāju e-risinājumu pielietošana atšķiras zināšanu vai citu iemeslu dēļ, katra konsultācija nodrošināja individuālu pieeju un ieteikumus. Lietotāji arī dalījās ar savu pieredzi, darbojoties attālinātajā vidē, lai saņemtu pakalpojumus, kurus šobrīd nav iespējams saņemt klātienē.

Ņemot vērā, ka Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lietotājiem nepieciešama informācija pielāgotā formātā, tika izvērtētas ekrānlasošo programmu iespējas, kā arī sociālo tīklu un platformu pārskatāmība un funkcionalitāte. Tika izrādīta liela interese par Latvijas Neredzīgo bibliotēkas e – kataloga izmantošanas iespējām, audiogrāmatu lejupielādi un digitālo bibliotēku. Arī turpmāk individuālām konsultācijām iespējams pieteikties  Jelgavas filiālē, zvanot par telefonu 63083120 vai rakstot e – pastā: [email protected].

#eprasmes21 #alldigitalweek

Informāciju sagatavoja
Iveta Dārzniece
Jelgavas filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”
Lielie lasīšanas svētki 2024
Seminārs “Kas jāzina ikvienam par 2. tipa cukura diabētu”