Diskusija “Neuzķeries! Aktuālās krāpniecības metodes”

2024. gada 23. oktobrī plkst. 14.00

Lai atzīmētu Pasaules medijpratības un informācijpratības nedēļu, 23. oktobrī plkst. 14.00 bibliotēkā notiks diskusija “Neuzķeries! Aktuālās krāpniecības metodes”.

Plakāts "Neuzķeries!"

No 2024. gada 24. līdz 31. oktobrim Latvijā norisinās Pasaules medijpratības un informācijpratības nedēļa, kuras mērķis ir veicināt medijpratību un informācijpratību sabiedrībā, lai uzlabotu cilvēku kritiskās domāšanas prasmes informācijas, mediju un tehnoloģiju jautājumos, kā arī sekmētu pilsonisko līdzdalību, pašizpausmi, ekonomisko attīstību valstī un vērstos pret dezinformāciju un maldinošu informāciju.

Tāpēc Latvijas Neredzīgo bibliotēka 23. oktobrī plkst. 14.00 aicina savus lasītājus uz diskusiju “Neuzķeries! Aktuālās krāpniecības metodes”. Kopā noskaidrosim, kādas krāpniecības metodes pastāv un kā sevi no tām pasargāt, klausīsimies dažādus pieredzes stāstus, kā arī dalīsimies savā pieredzē.

Tiekamies bibliotēkā!

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Tikšanās ar ābeču kolekcionāru Juri Cibuļi
Diskusija par Dziesmu svētku pieejamību
Strazdulēnu skola “Bērnu žūrija 2024”
Audiogrāmatas “Dzejas izlase”  atvēršanas svētki