Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā”

2020. gada 20. oktobrī plkst.15.00

20. oktobrī plkst.15.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā”.

Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā” ir veltīta Sergeja Jeseņina un Marinas Cvetajevas daiļradei. Pasākumā laikā iepazīsimies ar abu dzejnieku biogrāfijām un lasīsim viņu dzejoļus. Apmeklētājiem būs iespēja paklausīties arī dažādus skaņdarbus ar Jeseņina un Cvetajevas vārdiem.

Pasākums notiks, ievērojot Kultūras un Veselības ministrijas izstrādātā sanitārā protokola noteiktās prasības. Piesardzības nolūkos ierobežojumi var mainīties atkarībā no situācijas.

Pasākuma apmeklējums klātienē būs ierobežots, tāpēc aicinām pieteikt pasākuma apmeklējumu, zvanot pa tālruni 67514513.

Laipni aicināti visi interesenti!

Margarita Jeļisejeva
LAN vecākā bibliotekāre

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”
Lielie lasīšanas svētki 2024