Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā”

2020. gada 20. oktobrī plkst.15.00

,

20. oktobrī plkst.15.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā”.

Dzejas pēcpusdiena “Romantisms krievu dzejā” ir veltīta Sergeja Jeseņina un Marinas Cvetajevas daiļradei. Pasākumā laikā iepazīsimies ar abu dzejnieku biogrāfijām un lasīsim viņu dzejoļus. Apmeklētājiem būs iespēja paklausīties arī dažādus skaņdarbus ar Jeseņina un Cvetajevas vārdiem.

Pasākums notiks, ievērojot Kultūras un Veselības ministrijas izstrādātā sanitārā protokola noteiktās prasības. Piesardzības nolūkos ierobežojumi var mainīties atkarībā no situācijas.

Pasākuma apmeklējums klātienē būs ierobežots, tāpēc aicinām pieteikt pasākuma apmeklējumu, zvanot pa tālruni 67514513.

Laipni aicināti visi interesenti!

Informāciju sagatavoja
Margarita Jeļisejeva
LAN vecākā bibliotekāre

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Līdzīgie raksti:

Baibas Pikas gleznu izstāde “Vasara laukos”
Pasākums atcelts! Komponista Māra Lasmaņa dziesmu un dzejas pēcpusdiena
Oktobris Jelgavas filiālē
Tikšanās ar VSAC “Latgale” filiāles “Kalupe” klientiem Daugavpilī
Dzejas un dziesmu pēcpusdiena bibliotēkā Rīgā