Dzejas un dziesmu pēcpusdiena bibliotēkā Rīgā

29. septembrī plkst. 14.00

29. septembrī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks dzejas un dziesmu pēcpusdiena “Mēs satiekamies smaidā, kas dienu pilda ar gaismu zeltainu…”.

Plakāts "Dzejas un dziesmu pēcpusdiena"

Tik pēkšņi rudenī
no saules dienas spožas
mēs ieejam, ņirb
lietus lāšu raksts,
kā eži dārzā
saulespuķes božas,
un kastaņi no
rudens skūpstiem sprakst.
/Kornēlija Apškrūma/

Vasaras siltumu zem septembra cepures paslēpuši, mēs visi stāvam uz sliekšņa. Tam vienā pusē vasara: ar tajā pārdzīvoto, sasniegto, ar tās priecīgām un smeldzīgām izjūtām. Ar saules siltumā un zemes dzīvīgumā sasmelto spēku. Otrā pusē – rudens: ar lapu zeltu un dāliju cepurēm, ar dzērves dziesmu debesīs. Ar kārtējo atskārsmi: “Cik ātri skrien laiks!”

29. septembrī plkst. 14.00 bibliotēkā Rīgā notiks dzejas un dziesmu pēcpusdiena “Mēs satiekamies smaidā, kas dienu pilda ar gaismu zeltainu…”. Kopā sagaidīsim rudeni, lasot un klausoties Kornēlijas Apškrūmas, Skaidrītes Kaldupes, Ulda Ausekļa, Imanta Ziedoņa un Ārijas Elksnes dzeju.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”