KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu

2024. gada 20. februārī plkst. 14.00

,

Atzīmējot grāmatas “Mūzaīka” nonākšanu pie lasītājiem pielāgotā formātā, Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā 20. februārī plkst. 14.00 rīkos tiešsaistes tikšanos «KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu». Pasākums notiks klātienē, kā arī tiks raidīts tiešraidē Latvijas Neredzīgo bibliotēkas YouTube kanālā.

Latvijas Neredzīgo bibliotēka ir lielākais pielāgotās literatūras izdevējs un izplatītājs Latvijā, tāpēc izdot latviešu tautai nozīmīgā komponista Zigmara Liepiņa memuārgrāmatu “Mūzaīka” pielāgotos formātos bija īpaši svarīgi, tā nodrošinot arī cilvēkiem ar dažādām lasīšanas grūtībām iespēju lasīt par viņa dzīves un darba līkločiem. Grāmata reproducēta palielinātā drukā un Braila jeb neredzīgo rakstā, savukārt tieši tikšanās dienā ar komponistu iznāks viņa grāmata audio formātā.

Zigmars Liepiņš savā grāmatā “Mūzaīka” raksta: “Grāmata nav par ezotēriku, lai gan dzīve man piedāvājusi lielu klāstu dīvainību, sakritību, kuras ne vienmēr var izskaidrot racionāli. Mana dzīve ir kā mozaīka. Katrs mazais, krāsainais stikla gabaliņš ir piederīgs kopējam zīmējumam. Un katrā no tiem ir mana mūža daļa. Gan zināmā, gan dziļi noslēptā. Katrā no tiem ir tikšanās un šķiršanās ar neskaitāmiem cilvēkiem, bet visam pāri kā neizbēgamība — mūzika.

Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz tiešsaistes tikšanos «Kafijas pauze ar komponistu Zigmaru Liepiņu», kas notiks 20. februārī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā Strazdumuižas ielā 80. Pasākumu varēs gan apmeklēt klātienē, gan skatīties tiešraidē Latvijas Neredzīgo bibliotēkas YouTube kanālā. Arī tiešraides skatītāji varēs uzdot jautājumus un izteikt komentārus.

Informējam, ka pasākumu fotografēs un filmēs. Iegūto materiālu bibliotēka ievietos publiski pieejamā vietā, t.sk., internetā. Ja nevēlies, lai tu tiktu fotografēts vai filmēts, tad pirms pasākuma par to pasaki bibliotekāram!

Informāciju sagatavoja
Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja
29137112

KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu. Titulbilde

Līdzīgie raksti:

Tikšanās ar etnogrāfi Indru Čeksteri
Ekskursija
Ekskursija
LAI ZIED KOŠI JĀŅU NAKTS!
KAFIJAS PAUZE AR ZANI DAUDZIŅU