Kafijas pauze ar Krišjāņa Barona muzeja vadītāju Rūtu Kārkliņu

2020. gada 27. augustā plkst. 14.00

27. augustā plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā, Strazdumuižas ielā 80 notiks Ingunas Baueres vēsturiskā romāna “Mazā, klusā sirds : Dārta un Krišjānis pirms tautasdziesmas” audiogrāmatas atvēršanas svētki un tikšanās ar Krišjāņa Barona muzeja vadītāju Rūtu Kārkliņu.

Tikšanās laikā būs iespēja sarunas veidā atklāt Krišjāņa un Dārtas Baronu mazāk zināmus dzīves un radošās darbības notikumus, ko paspilgtinās grāmatas fragmentu lasījumi. Vēsturiskais romāns ir veltīts Krišjāņa Barona sievai Dārtai, kas “gara spēkā Krišjāņa Barona acīs stāvēja pāri visām, viņa par labo priecājās un ļauno nepieminēja”. Kā uzsver grāmatas autore I. Bauere: “Dārtas mazā, klusā sirds sevī glabāja bagātības, ko ķeizarienes nepazina, kaut nēsāja kroņus un staigāja ar dimantiem greznotās mantijās”.

Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku apmeklētāju skaitu, bibliotēka pasākumu tiešraidē pārraidīs savā YouTube kanālā. Tajā attālinātie skatītāji varēs uzdot savus jautājumus un izteikt komentārus. Diemžēl sakarā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, pasākuma apmeklējums klātienē būs ierobežots, nodrošinot drošu distanci. Lūgums pieteikt pasākuma apmeklējumu, zvanot uz bibliotēku: 67 514 513.

Sigita Irša
LAN bibliotekāre

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, kā rezultātā iegūtais materiāls tiks publicēts publiskajā telpā. Ja nevēlaties, lai jūs tiktu fotografēts vai filmēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni