Kafijas pauze ar Marinu Kosteņecku

2020. gada 13.augustā plkst. 15.00

, ,

Marinas Kosteņeckas grāmata «Mans XX gadsimts» savus vākus ver arī Braila rakstā. Grāmata reproducēta piecos biezos sējumos. Atzīmējot rakstnieces 75. jubileju un “Mans XX gadsimts” iznākšanu Braila rakstā, Latvijas Neredzīgo bibliotēka 13.augustā plkst. 15.00 Rīgā Strazdumuižas ielā 80 rīkos sarunu šovu «Kafijas pauze», kas tiešraidē būs skatāms Latvijas Neredzīgo bibliotēkas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības YouTube kanālos.

Latvijas Neredzīgo bibliotēka pēc trīsdesmit gadiem reproducējusi otro Marinas Kosteņeckas grāmatu Braila rakstā. Pirmā — «Esmu nolemta dzīvei» — iznāca 1990. gadā piecos sējumos, bet šogad piecos biezos sējumos reproducēta grāmata «Mans XX gadsimts. Saruna ar Georgu Stražnovu».

Atzīmējot šo visnotaļ nozīmīgo notikumu, Latvijas Neredzīgo bibliotēka tiešsaistes sarunu šova «Kafijas pauze» ietvaros 13. augustā plkst. 15.00 bibliotēkas lasītavā Rīgā Strazdumuižas ielā 80 rīkos tikšanos ar cienījamo autori Marinu Kosteņecku. Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku apmeklētāju skaitu, bibliotēka pasākumu tiešraidē pārraidīs savā, kā arī grāmatas oriģinālizdevēja Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības YouTube kanālā. Tajā attālinātie skatītāji varēs uzdot savus jautājumus un izteikt komentārus. Diemžēl sakarā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, pasākuma apmeklējums klātienē būs ierobežots, nodrošinot drošu distanci.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja
29137112

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, kā rezultātā iegūtais materiāls tiks publicēts publiskajā telpā. Ja nevēlaties, lai jūs tiktu fotografēts vai filmēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Soliņš un miskaste
Elza mežā