Kafijas pauze ar profesoru Anatoliju Danilānu

2023. gada 11. septembrī plkst. 14.00

Popularizējot veselīgu uzturu un dzīvesveidu, Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā 11. septembrī plkst. 14.00 rīkos tiešsaistes tikšanos «KAFIJAS PAUZE ar profesoru Anatoliju Danilānu». Latvijas Neredzīgo bibliotēka pielāgotā formātā reproducējusi vairākas profesora Anatolija Danilāna grāmatas. Tagad tās var lasīt arī cilvēki ar dažādām lasīšanas grūtībām. Pasākums notiks klātienē, kā arī tiešraidē tiks raidīts Latvijas Neredzīgo bibliotēkas YouTube kanālā. Skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus un izteikt komentārus.

Plakāts "Kafijas pauze ar profesoru Anatoliju Danilānu"

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas krājumā ir septiņas profesora Danilāna grāmatas, no kurām četras ir reproducētas audio formātā, palielinātā drukā un Braila jeb neredzīgo rakstā. Šīs grāmatas ir ļoti populāras bibliotēkas lasītāju vidū, rosinot savstarpējas diskusijas par grāmatās aprakstītiem ieteikumiem un secinājumiem.

Profesors savās grāmatās uzsvaru liek uz veselīgu dzīvesveidu un pareizas ēšanas paradumiem, taču nenoliedz cilvēciskās vājības, atgādinot vien par to samērīgumu. Anatolijs Danilāns spēj vieglā un saprotamā veidā izstāstīt cilvēka organisma sarežģītās funkcijas. Arī abās jaunākajās Latvijas Neredzīgo bibliotēkas reproducētajās Anatolija Danilāna grāmatās — “Dakteri un šamaņi” un “Profesora Danilāna zelta likumi” — ir aprakstīta ne tikai cilvēka organisma reakcija uz ēšanas paradumiem, bet arī dažādi mīti, kuriem cilvēki labprāt ļaujas.

Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz tiešsaistes tikšanos «Kafijas pauze ar profesoru Anatoliju Danilānu», kas notiks 11. septembrī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā Strazdumuižas ielā 80. Pasākumu varēs gan apmeklēt klātienē, gan skatīties tiešraidē Latvijas Neredzīgo bibliotēkas YouTube kanālā. Arī tiešraides skatītāji varēs uzdot jautājumus un izteikt komentārus.

Informējam, ka pasākumu fotografēs un filmēs. Iegūto materiālu bibliotēka ievietos publiski pieejamā vietā, t.sk., internetā. Ja nevēlies, lai tu tiktu fotografēts vai filmēts, tad pirms pasākuma par to pasaki bibliotekāram!

Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni