“Kafijas pauze” ar rakstnieku Dzintaru Tilaku

2020. gada 19.februārī plkst. 15.00

,

Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā organizē jauna formāta pasākumu — sarunu šovu “Kafijas pauze” ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kas būs vērojams ne tikai klātienē, bet arī tiešraidē bibliotēkas YouTube kanālā. Pirmais viesis — rakstnieks Dzintars Tilaks.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkai no šī gada sākuma ir jauna mājaslapa ar jau ierasto adresi www.neredzigobiblioteka.lv, kurā varat atrast sev interesējošās ziņas gan par literatūras, mūzikas un video piedāvājumiem, gan arī par pasākumiem un citiem pakalpojumiem. Tāpat no bibliotēkas mājaslapas varat apmeklēt mūsu profilus sociālajos tīklos, t.sk., YouTube kanālā.

Pašreiz bibliotēkas YouTube kanālā varat apskatīt pāris video sižetus par pasākumiem, kā arī dažādus reklāmas rullīšus. Taču nākotnē, mēs plānojam šo kanālu paplašināt un bagātināt.

Šim nolūkam tiks organizēts jauna formāta pasākums — sarunu šovs “Kafijas pauze” ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kurā varēs piedalīties klātienē bibliotēkas lasītavā, kā arī tiešraidē YouTube.

Pirmais “Kafijas pauzes” viesis 19. februārī plkst. 15.00 būs rakstnieks Dzintars Tilaks. Pie kafijas tases runāsim ar autoru par divām viņa grāmatām: “Piķis un zēvele” un “Labi, ka tā!”.

Pasākuma laikā varēs uzdot jautājumus ne tikai klātesošie, bet arī tie, kuri skatīsies pasākumu YouTube, uzrakstot komentāros savu jautājumu. Tāpēc aicinām visus, kuri kāda iemesla dēļ nevarēs apmeklēt šo pasākumu klātienē, darīt to attālināti no saviem mobiliem tālruņiem vai datoriem.

Informāciju sagatavoja
Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

Ekskursija
LAI ZIED KOŠI JĀŅU NAKTS!
KAFIJAS PAUZE AR ZANI DAUDZIŅU
Audiogrāmatas “Zvaigžņu dārzi” atvēršana
KAFIJAS PAUZE ar Zani Daudziņu