“Katram savu brīnumpērli rast…” Rēzeknes filiālē

2023. gada 12. janvārī

, ,

12. janvārī Rēzeknes filiālbibliotēkā notika pasākums “Katram savu brīnumpērli rast…”. Tajā caur atziņām, dzeju un dziesmām meklējām brīnumpērles, kas darīs mūs laimīgus šajā jaunajā gadā. Pasākuma scenārija autore un pasākuma vadītāja – Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes 1. kursa studente Agnese Puisāne. Pasākuma apmeklētāji varēja ne tikai klausīties, bet arī aktīvi līdzdarboties: lasīt savu dzeju, dziedāt līdzi, plaukšķināt, kustēties mūzikas ritmā, iet aplī ap eglīti.

Ar sagatavotiem priekšnesumiem uz pasākumu bija ieradušies viesi no Rēzeknes novada sociālās aprūpes centra struktūrvienībām „Pilcene” un „Strūžāni”. Ar  interesi noklausījāmies vēstījumu par Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām un kopā jautri pasmējāmies par pensionāru dzīves plusiem Pilcenes iemītnieku  sagatavotajā humoreskā sociālās rehabilitētājas Mārītes Brokas vadībā.

Lai pasākumā atrastās brīnumpērles palīdz mums iemirdzēties katrā jaunā dienā!

Foto: E.Jaudzema, I.Zeltiņa

Sarunu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Bibliotēka dodas pie kaķiem
STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Lasām kopā ar suni