Dziesmu un dzejas pēcpusdiena “Ziemassvētkus gaidot”

2022. gada 1. decembrī plkst. 14.00

1. decembrī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks dziesmu un dzejas pēcpusdiena “Ziemassvētkus gaidot”.

Plakāts "Ziemassvētkus gaidot"

Komponists un pianists Māris Lasmanis dzimis 1961. gada 15. janvārī Rīgā (Juglā). Absolvējis Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas Klavieru nodaļu, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. 2006. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes maģistratūru.

Kopš 2002. gada Māris Lasmanis ir Latvijas Komponistu savienības biedrs. Ir rīkoti viņa autorkoncerti gan Latvijā un gan aiz tās robežām. M. Lasmaņa mūzika skanējusi pat Amerikā, Trinidadā un Tobago. Viņš sarakstījis mūziku bērnu raidlugām “Kā brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu” un “Garkājtētiņš”. 2021. gads aizritējis aktīvā klaviermūzikas sacerēšanas zīmē, kas turpinās arī 2022. gadā.

Gadu gaitā M. Lasmanim izveidojusies ilgstoša sadarbība ar  VSAC “Rīga” filiāli “Jugla”. Komponists daudz strādā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Vairāk par M. Lasmani var lasīt tīmekļvietnē www.marislasmanis.lv.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā 1. decembrī plkst. 14.00 Māra Lasmaņa dziesmu un dzejas pēcpusdienā “Ziemassvētkus gaidot” uzstāsies muzikālā apvienība “Prieks”. Sagaidīsim šo mierpilno un skaisto Ziemassvētku laiku kopā!

Uz tikšanos!

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu
LASĀM KOPĀ AR SUNI
Pa mīlestības līkločiem
izstādes martā