Pasākums atcelts! Komponista Māra Lasmaņa dziesmu un dzejas pēcpusdiena

,

Pasākums atcelts uz nenoteiktu laiku!

Ceturtdien, 6. oktobrī, plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks komponista Māra Lasmaņa dziesmu un dzejas pēcpusdiena “Mīlestības gadalaiks”.

Plakāts "Mīlestības gadalaiks"

Komponists un pianists Māris Lasmanis dzimis 1961. gada 15. janvārī Rīgā (Juglā). Absolvējis Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas Klavieru nodaļu, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru nodaļu un Kompozīcijas nodaļu. 2006. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes maģistratūru.

Kopš 2002. gada Māris Lasmanis ir Latvijas Komponistu savienības biedrs. Ir rīkoti viņa autorkoncerti gan Latvijā un gan aiz tās robežām. M. Lasmaņa mūzika skanējusi pat Amerikā, Trinidadā un Tobago.

Gadu gaitā M. Lasmanim izveidojusies ilgstoša sadarbība ar  VSAC “Rīga” filiāli “Jugla”. Komponists daudz strādā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Vairāk par M. Lasmani var lasīt tīmekļvietnē www.marislasmanis.lv.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā 6. oktobrī plkst. 14.00 Māra Lasmaņa dziesmu un dzejas pēcpusdienā “Mīlestības gadalaiks” uzstāsies muzikālā apvienība “Prieks”. Tieksimies pēc skaistā, pamanīsim, notversim un vairosim skaistos mirkļus.

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja
Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

Tikšanās ar etnogrāfi Indru Čeksteri
Ekskursija
Ekskursija
LAI ZIED KOŠI JĀŅU NAKTS!
KAFIJAS PAUZE AR ZANI DAUDZIŅU