Lasītāju diskusija “Astotā nakts”

2020. gada 12. februārī plkst. 15.00

,

12. februārī plkst. 15.00 bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks lasītāju diskusija par Sebastiana Ficeka grāmatu “Astotā nakts”.

Sebastiana Ficeka “Astotā nakts” ir aizraujošs trilleris. Grāmatas darbība aizsākas, kad virtuālajā vidē strauju popularitāti gūst anonīmi izveidota spēle, kas darbojas pēc linča tiesas principiem: ikviens ir tiesīgs izvirzīt kandidatūru: draugu, sāncensi, bijušo, ienaidnieku… Izraudzīto divpadsmit stundas jebkurš drīkst nesodīti nogalināt. Spēles organizatori apgalvo, ka darbojas ar valdības atļauju, un tam, kurš uzdrošinātos sadzīt pēdas kandidātam, sola desmit miljonus eiro… Grāmatas varonis Bens neko nenojauš par masu psihozi, ko sabiedrībā izraisījusi šī spēle. Līdz brīdim, kad televizora ekrānā ierauga savu attēlu… ar astotnieku uz pieres. Pats pret savu gribu viņš tiek ierauts cilvēku medībās.

Pasākumā runāsim ne tikai par Ficeka grāmatu, bet arī par viltus ziņām un videoklipiem YouTube, par masu psihozi un bara instinktu.

Uz diskusiju aicināti ne tikai tiek, kuri šo grāmatu jau ir izlasījuši, bet arī tie, kuri vēl tikai grasās to darīt, jo interesanti būs ikvienam. Apsolām, ka grāmatas noslēgums tiks paturēts noslēpumā, lai nesabojātu lasītprieku!

“Astotā nakts” bibliotēkā pieejama gan Braila, gan parastajā iespiedrakstā.

Informāciju sagatavoja
Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”