Lasītāju klubiņa tikšanās “Mīlestība manā dzīvē”

2023. gada 14. februārī plkst. 14.00

14. februārī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks Lasītāju klubiņa “Mūsu laiks” tikšanās “Mīlestība manā dzīvē”, svinot mīlestības svētkus.

Plakāts "Mīlestība manā dzīvē"

Kamēr vēl gaidām ziedošus kokus un siltuma iestāšanos, mīlestības mēnesī piedāvājam ieskatīties sevī un savās izjūtās. Mīlestība, jūtīgums, gudrība un spēks iedvesmo cilvēkus būt labiem, cik vien spēj būt, un dalīties zināšanās, kuras tie kopīgi ir ieguvuši. Pieskāriens, apskāviens, uzklausīšana ir tik svarīga.

Šajā pēcpusdienā aicināsim ieklausīties stāstos un dzejas lasījumos par savstarpējām attiecībām, dažādo pieredzi un atšķirīgo pasaules uztveri, jo cik dažādi ir cilvēki, tikpat dažādi ir viņu skatījumi uz dzīvi un mīlestību.

Piedalās Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra zēnu vokālais ansamblis.

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Sarunu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Bibliotēka dodas pie kaķiem
STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”