Lasītāju klubiņa tikšanās Rīgā

2020. gada 30. septembrī plkst.15.00

30. septembrī plkst.15.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks Lasītāju klubiņa “Mūsu laiks” tikšanās “Visa pasaule dimantos mirdz”.

Tikšanos pavadīsim dzejas dienu atskaņās un fragmentu lasījumos tiks iepazītas jaunākās grāmatas — A. Zeibots “Krauklis”, M. Bērziņš “Aizliegtais pianīns”, A. Kadišs “Vitimas upes noslēpumi”, J. Egle “Dzimšanas diena”, K. Ulberga “Kariete uz Santjago”, A. Danilāns un P. Strubergs “Dakteri un šamaņi”, S. Lundberga “Sarkanā adrešu grāmatiņa”.

Dzejas dienas šogad norisinājās no 4. līdz 13. septembrim ar devīzi “Dzeja dziedē”. Jau 55 gadus Dzejas dienas ir viens no nozīmīgākajiem septembra notikumiem Rīgas un Latvijas kultūras dzīvē. Jānis Ziemeļnieks ir viens no populārākajiem latviešu dzejniekiem 20. gs. 20.—30. gados un savā daiļradē “konsekventākais romantiķis”. Tikšanās laikā ieklausīsimies dzejnieka dzejas rindās un atcerēsimies liriskas dziesmas, kuru vārdu autori ir citi ievērojami latviešu dzejnieki.

Īpaša vērība tiks veltīta izdevniecības “Dienas Grāmata” jaunajam latviešu literatūras projektam “Es esmu…”. Tajā no 2020. līdz 2024. gadam iznāks 26 jauni darbi: 13 romāni un 13 monogrāfijas par latviešu literatūras klasiķiem.

Pasākums notiks, ievērojot Kultūras un Veselības ministrijas izstrādātā sanitārā protokola noteiktās prasības, piesardzības nolūkos ierobežojumi var mainīties atkarībā no situācijas. Pasākuma apmeklējums klātienē būs ierobežots, pasākuma apmeklējumu var pieteikt zvanot: 67 514 513.

Laipni aicināti visi interesenti!

LAN bibliotekāre
Sigita Irša

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni