Lasītāju klubiņa tikšanās Rīgā

2020. gada 26. februārī plkst.14.00

,

26. februārī plkst.14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā notiks Lasītāju klubiņa “Mūsu laiks” tikšanās “Literatūre — ceļojums literatūras pasaulē”.

Ceļot prot tas, kā sirds ir redzīga un kā acs prot apstāties un svētīt.
Ceļot prot tas, kas savu sirdi prot atraisīt.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā.”
(Z. Mauriņa)

LTV1 ēterā atgriežas dokumentāls ceļojumu seriāls «Literatūre – ceļojums ar rakstnieku». Jaunajā sezonā katru ceturtdienu līdz 5. martam pie skatītājiem nonāks astoņi «Literatūres» ceļojumi, ko turpinās vadīt ekrāna pāris Marta Selecka un Gustavs Terzens. Arī šosezon katrā no astoņām «Literatūres» sērijām Marta dosies ceļojumā kopā ar vienu latviešu mūsdienu rakstnieku, bet Gustavs – ar grāmatām.

“Literatūres” režisors Uģis Olte rotaļīgi met tiltiņus starp talantīgu gara radinieku apdzīvotām pasaulēm, par spīti tam, ka viņi dzīvoja dažādos laikos. Un to, ka laiki, cilvēki un vērtības var būt ļoti dažādi pat nesenā pagātnē, atgādinās teju katrs no “Literatūres” stāstiem. Sākot ar trimdinieku mulsumu svešā zemē, būvējot jaunas dzīves uz veco drupām, līdz pusdieva statusā iecelta rakstnieka nedienām ar valsts vadības kloķiem rokās.

Tikšanos pavadīsim, iepazīstot raidījuma “Literatūre” jaunākās sezonas radošās personības un viņu dzimtās vietas raidījuma epizodēs, kā arī lasīsim izaicinājumā iekļauto grāmatu fragmentus.

Laipni aicināti visi interesenti!

(Informācija sagatavota, izmantojot: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/16.01.2020-jauna-sezona-literature.id176498/)

Informāciju sagatavoja
LAN vec. bibliotekāre
Līga Daudzvārde

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

Ekskursija
LAI ZIED KOŠI JĀŅU NAKTS!
KAFIJAS PAUZE AR ZANI DAUDZIŅU
Audiogrāmatas “Zvaigžņu dārzi” atvēršana
KAFIJAS PAUZE ar Zani Daudziņu