Latvijas Nacionālais teātris paplašina savu audiogrāmatu plauktu

No 2. jūlija Latvijas Nacionālais teātris paplašina savu e-teātra audiogrāmatu plauktu, dažāda vecuma jaunajiem lasītājiem sadarbībā ar apgādu “Liels un mazs” piedāvājot Vasaras bibliotēku Nacionālā teātra aktieru balsīs.

“Liels un mazs” Vasaras bibliotēkā šobrīd pieejamie darbi:

“Liels un mazs” Vasaras bibliotēkā plānots ieskaņot:

• Pavisam mazajiem – no 3 līdz 5 gadu vecumam – Ineses Zanderes “Trīs draugi vienas upes krastā” un Jāņa Joņeva “Slepenie svētki”, ko lasīs Zane Jančevska un Mārtiņš Brūveris.
  • Nedaudz lielākiem – 5 līdz 10 gadus veciem klausītājiem – Sergeja Timofejeva “Pasaka par bruņinieku, kuram sāpēja zobi”, Jura Zvirgzdiņa “Mufa”, Laura Gundara “Sveiks, Vali!” un “Vaļa balss”, ko izstāstīs Egils Melbārdis, Mārtiņš Egliens, Anna Klēvere un Marija Bērziņa.
  • Pusaudžiem Ivars Kļavinskis un Ainārs Ančevskis ļaus ielūkoties Māra Runguļa grāmatā “Pastaiga mirušo pilsētā” un Mairas Dobeles darbā “Nepareizas dzīves skola”. Savukārt Dita Lūriņa lasīs piedzīvojumu grāmatu gandrīz pieaugušajiem – Džeimsa Stīvensa “Zelta pods”.

Lielākā daļa šo grāmatu pabijušas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas izvēlēto darbu saraksta pašā augšgalā.

Vasaras bibliotēka darbosies no 2. jūlija līdz 30. septembrim. Izmanto iespēju! #Ēkultūra

Ne viss ir zelts, kas spīd jeb kristāla galošas
Vima Hofa metode
Tantes ar klikšķiem. Baltiešu stāsti