Lekcija “Ārstnieciskā vingrošana…” Rēzeknē

2023. gada 27. februārī plkst. 11.00

,

27. februārī plkst.11.00 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks lekcija “Ārstnieciskā vingrošana ar jogas elementiem ikdienas labsajūtai, ķermeņa un gara veselībai”.

Plakāts “Ārstnieciskā vingrošana ar jogas elementiem ikdienas labsajūtai, ķermeņa un gara veselībai”

Iedzīvotāju izglītošana, zināšanu sniegšana par fizisko aktivitāšu nozīmi  ir viena no sabiedrības veselības veicināšanas prioritātēm, jo fiziskajām aktivitātēm ir labvēlīga ietekme uz cilvēka veselību. Ikdienā fizisko aktivitāšu norma ir dzīve kustībā. Fizioterapeiti arvien vairāk saskaras ar sabiedrības veselības problēmām, ko izraisa mazkustīgs dzīves veids, ilgas stundas, pavadītas pie datora.

Lekcijā “Ārstnieciskā vingrošana ar jogas elementiem ikdienas labsajūtai, ķermeņa un gara veselībai” fizioterapeite Lolita Spriņģe skaidros, kāpēc fizisko aktivitāšu un ārstnieciskās vingrošanas loma cilvēka veselībā ir tik nozīmīga, mudinās klātesošos novērtēt to nepieciešamību ikdienā, aicinās veidot sportiskus paradumus. Vingrot kopā ar fizioterapeitu var jebkurš, ja vien kādu nopietnu saslimšanu dēļ nav liegtas kustības. Arī cilvēkiem ar invaliditāti ir nepieciešams nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, tās uzlabo gan fizisko, gan garīgo veselību.

Laipni aicināti noklausīties lekciju!

Informāciju sagatavoja
Ināra Zeltiņa
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

TIKŠANĀS AR ŽURNĀLISTU ANSI BOGUSTOVU
Audiogrāmatas “ZVAIGŽŅU DĀRZI” atvēršanas svētki
Ekskursija
Vieglās valodas mēnesī aktualizēs informācijas pieejamības jautājumus
“Sprīdītis” vieglajā valodā tiešsaistes priekšā lasīšana