Leļļu darbnīca kopā ar Ievu Kalniņu

2023. gada 15. decembrī plkst. 14.00

15. decembrī plkst. 14.00 bibliotēkā notiks leļļu darināšana kopā ar Ievu Kalniņu. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties pa tālruni 67514513.

Plakāts "Leļļu darbnīca kopā ar Ievu Kalniņu"

“..tiklīdz iekrāsoja lellei acis, viņa sāka tās bolīt, un kad iekrāsoja lūpiņas, sāka tās šķobīt.”
(Margarita Stāraste)

Ieva Kalniņa nāk no mākslinieku un radošu cilvēku ģimenes, tāpēc nav jābrīnās, ka arī pati darbojas radošajā sfērā. Lelles Ieva sāka gatavot pirms 14 gadiem, kad pasaulē nāca viņas meitiņa. Leļļu gatavošana Ievai ir kā sava veida terapija. Lelles viņa gatavo uz “Valdorfa leļļu” pamata.

Valdorfa lelles ir kaut kas patiesi īpašs: tas ir roku darbs no dabīgiem, mīkstiem materiāliem, izmantojot tradicionālās Eiropas leļļu izgatavošanas metodes.

Nodarbībā dalībnieki mācīsies veidot lelles no vienkāršiem materiāliem.

Uz nodarbību līdzi jāņem:

• noklīdusi zeķe un trikotāžas t-krekls/džemperis (audums kas nestaipās) – vēlams gaišā krāsā,
  • adata, ar ko sašūt vīles,
  • diegs,
  • pildījumam vilnas gabaliņi vai sintepons.

Neaizmirsti pieteikties!

Ieva Jēkabsone
bibliotekāre-sociālo mediju speciāliste

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Sarunu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Bibliotēka dodas pie kaķiem
STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”