Muzikāla pēcpusdiena “Pa mīlestības līkločiem”

2024. gada 14. februārī plkst. 14.00

14. februārī plkst.14.00 bibliotēkā notiks muzikāla pēcpusdiena “Pa mīlestības līkločiem”. Pasākumā uzstāsies Maija Eva Fogele un Dmitrijs Gavrilovs.

Plakāts "Muzikāla pēcpusdiena"

“Man gribētos tevi vest un vest
Pa tumšzilām sapņu pļavām.
Man gribētos tevi uz spārniem nest
Uz debesīm – manām un tavām…”
/Fricis Bārda/

Februāra vidū atzīmēsim Visu mīlētāju dienu jeb Valentīndienu. Pasaulē šīs dienas atzīmēšanas tradīcijas ir visdažādākās. Atšķiras arī šīs dienas svinēšanas pamatojums. Vieni saka, ka tas ir saistīts ar svēto Valentīnu, citi — ka saistīts ar biznesu, jo februāris tirdzniecībā ir tukšais mēnesis. Lai vai kā, Valentīndiena jau vairākus gadus ir ienākusi arī Latvijā.

Par godu Mīlestības svētkiem, 14. februārī plkst. 14.00 bibliotēka organizēs muzikālu pēcpusdienu “Pa mīlestības līkločiem”. Programmā paredzēts mīlestības pilns koncerts, kurā uzstāsies Jāzepa Vītola mūzikas akadēmijas absolvente, mūziķe Maija Eva Fogele un Daugavpils mūzikas koledžas absolvents, Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra mūzikas pulciņa vadītājs, mūziķis Dmitrijs Gavrilovs.

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni