Muzikāla pēcpusdiena “Tev, mana Latvija”

15. novembrī plkst. 15.00

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā 15. novembrī plkst. 15.00 notiks muzikāla pēcpusdiena “Tev, mana Latvija”. Pasākumā uzstāsies Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra audzēkņi.

Plakāts "Tev, mana Latvija"

Tev mūžam dzīvot, Latvija,
Kā saulei, kas mirdz debess klajā!
Tu — jauna zvaigzne zvaigznājā,
Kas nule uzlēkusi tajā.
(V. Plūdonis)

18. novembris ikvienam latvietim ir nozīmīga diena. Šajā dienā tika proklamēta Latvijas Republika, Latvija tika pasludināta par neatkarīgu teritoriju. Šī diena ir latviešu neatkarības simbols, un ikkatram latvietim dzimtene ir dziļi sirdī. Par to, ka dzīvojam brīvā un neatkarīgā valstī, varam būt pateicīgi mūsu patriotiskajiem senčiem, kuri ar neatlaidību, cerību, sapņiem un savām asinīm panāca to, ka sapnis kļūst par īstenību.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā 15. novembrī plkst. 15.00 notiks muzikāla pēcpusdiena “Tev, mana Latvija” veltīta mūsu valsts nozīmīgajiem svētkiem. Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra audzēkņi priecēs pēcpusdienas apmeklētājus ar saviem sagatavotajiem muzikālajiem priekšnesumiem.

Sagaidīsim mūsu Latvijas svētkus kopā!

Gundega Tabaka

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni