Muzikāla pēcpusdiena “Tie ir vārdi no manas tautas”

2023. gada 15. novembrī plkst. 14.00

15. novembrī plkst. 14.00 bibliotēkā notiks muzikāla pēcpusdiena “Tie ir vārdi no manas tautas”. Uzstāsies Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra C klašu skolēnu ansamblis kopā ar skolotājām Ivetu Zvaigzni un Inesi Feldmani.

Plakāts "Tie ir vārdi no manas tautas”

Smejiet, ļaudis, man dziedot,
Nesmejiet runājot.
Dziesmiņ’ mana izdomāta
Valodiņa – Dieva dota.

15. novembrī plkst. 14.00 Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra C klašu skolēnu ansamblis kopā ar skolotājām Ivetu Zvaigzni un Inesi Feldmani dosies uz Latvijas Neredzīgo bibliotēku, lai aicinātu pabūt kopā muzikālā pasākumā, kopīgi izdziedot saietos un godos dziedātas latviešu dziesmas un ieklausītos vārdos, kas nākuši no mūsu tautas.

Latvijas tauta – viena maza saujiņa plašajā pasaulē. Viena mazmazītiņa saujiņa izturīgu, pacietīgu un spītīgu ļaužu.

Sadzirdēsim latviešu valodu – skaidru un tīru kā avota ūdens.

“Ar šiem vārdiem sasveicinies, ar tiem atvadies, tiekoties ar tautiešiem jebkurā pasaules daļā. Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.” (Jānis Jaunsudrabiņš)

Gundega Tabaka

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Sarunu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Bibliotēka dodas pie kaķiem
STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”