Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”

2024. gada 12. aprīlī plkst. 14.00

12. aprīlī plkst. 14.00 bibliotēkā notiks nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”.

Plakāts "Aprīlis - joku mēnesis"

“Gadiem ejot, cilvēki kļūst nopietnāki. Ar mani ir otrādi — arvien vairāk es sāku saskatīt parādību komisko pusi. Esmu pārliecināts, ka humors ir saprāta spilgtākā izpausme un smiekli — visgaišākās emocijas.” (Arnolds Auziņš)

Jokus un stāstus par dažādām ikdienas situācijām stāstīs blice “Juglalake” — Māris Orbitāns un Lauris Kuzņecovs. Māris un Lauris ir radoši un nelabojami mūziķi. Abi ir strādājuši un Lauris joprojām strādā Latvijas Neredzīgo bibliotēkā. Viņi ir lieliski un prasmīgi improvizatori, tāpēc pratīs izgrozīties jebkurā situācijā. Viņiem piemīt laba humora izjūta, jo vienmēr atradīs par ko pasmieties un “pacepties”. Viņu neapsīkstošā fantāzija un radošais gars rosina jaunas idejas, kuras tūlīt jāizmēģina dzīvē.

Tā nu abi ir apvienojušies jaunajā blicē “Juglalake”, lai pamēģinātu ko nebijušu mūsu pusē. Šoreiz viņi sniegs improvizētu priekšnesumu, kurā tad izspēlēs reālistisku notikumu no dzīves, kāds varētu gadīties, ja Latviju apciemotu ārzemju viesis. Blice “Juglalake” uz notikumu paraudzīsies caur humora prizmu, jo kas to lai zina — tā taču var gadīties ikvienam!

Informāciju apkopoja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Sarunu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Bibliotēka dodas pie kaķiem
STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”