Priekšā lasīšana Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā

2020. gada 10., 17. un 24. februārī plkst.12.00

10., 17. un 24. februārī plkst.12.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas semināru telpā Rīgā notiks priekšā lasīšana. Lasīsim Rasas Bugavičutes-Pēces grāmatu “Puika, kurš redzēja tumsā”.

“Es neatceros kā tiku informēts par faktu, ka mani vecāki neredz. Tas nav nekas īpašs. Tā bijis vienmēr. [..] Svarīgi ir tas, ka, pateicoties viņiem, es biju īpašs. Es! Īpašs! Īpašs, jo redzēju tumsā.”
(R. Bugavičute-Pēce)

“Puika, kurš redzēja tumsā” ir stāsts par Jēkabu, kurš dzimis neierastā ģimenē. Bet viņš taču vēlas būt tāds kā visi — braukāt apkārt ar riteni Škoļņik, spēlēt Geimboi oridžinal, rūpēties par kaķēnu, valkāt foršu jaku, peldēties ezerā un sūtīt Lienei mīlas pilnas īsziņas.

Grāmatas autore Rasa Bugavičute-Pēce ir latviešu dramaturģe, kuras darbi tiek iestudēti vadošajos Latvijas teātros un uzņemti kino. 2016. gadā izdota viņas pirmā grāmata — “Mans vārds ir Klimpa, un man patīk viss”.

Atnāciet, būs interesanti!

Plašāku informāciju var iegūt, zvanot uz bibliotēku pa tālruni 67514513.

Sigita Irša
Lasītāju apkalpošanas nodaļas bibliotekāre

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Seminārs “kas jāzina ikvienam par 2. tipa cukura diabētu”
BĒRNU ŽŪRIJAS 2023 NOSLĒGUMS
KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu