Radošo darbu izstāde “Acis darba izbijās…”

2023. gada februāris

, ,

Februārī Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā apskatāma Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra audzēkņu radošo darbu izstāde “Acis darba izbijās, rokas darba nebijās”. Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar vizuālās mākslas skolotāju Andu Mazvērsīti.

Plakāts izstādei "Acis darba izbijās, rokas darba nebijās "

Acis darba izbijās,
Rokas darba nebijās,
Zinājās padarīt.

Vizuālās mākslas skolotājas Andas Mazvērsītes vadībā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra audzēkņi rokdarbu un radošās mākslas pulciņā vingrina pirkstus, apgūst praktiskā darba iemaņas un attīsta savu spēju radoši domāt. Bērni auž un izšuj glezniņas, darina krāšņas mozaīkas no dažādiem materiāliem, šuj auduma lelles un krelles, kā arī veido citus radošus darbiņus dažādās tehnikās.

Bērnu veikumu iespējams apskatīt bibliotēkā Rīgā radošo darbu izstādē “Acis darba izbijās, rokas darba nebijās”.

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists