Rēzeknes filiālbibliotēkā jauns pasākumu cikls “Viens no mums”

23. maijā 13.00

,

23.maijā plkst. 13.00 Rēzeknes filiālbibliotēka atklās jaunu pasākumu ciklu „Viens no mums”. Jaunā cikla pirmajā pasākumā aicinām uz tikšanos ar interesantu, radošu personību, čaklu grāmatu lasītāju un aktīvu pasākumu dalībnieci Inesi Boļšakovu.

Inese Boļšakova, publicējusies ar pseidonīmu Ina Marks, ilggadīga Latvijas Neredzīgo biedrības biedre, rokdarbniece, pašdarbības kolektīvu dalībniece, kolekcionāre, arī radošās literātu kopas „Latgales ūdensroze” dalībniece iepriecinās klātesošos gan ar jau publicēto dzeju, gan ar jauniem dzejoļiem, ar pirmo mēģinājumu uzrakstīt stāstu, kā arī pārlapos sava dzīvesstāsta lappuses, stāstīs savu hobiju un kolekciju stāstus.

Aicinām uz tikšanos ar daudzpusīgi radošu cilvēku mums blakus – vienu no mums!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt publicēti publiskajā vidē.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Līdzīgie raksti:

Seminārs “kas jāzina ikvienam par 2. tipa cukura diabētu”
KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu
Leļļu darbnīca. Noslēgums
Strazdulēnu skolas nodarbība. Būvēsim internetu!
PIEREDZES APMAIŅAS VIZĪTE bibliotēkā