Rūdolfa Blaumaņa stāsti un noveles

Latvijas Neredzīgo bibliotēka pievienojas Kultūras ministrijas informatīvajai kampaņai #Ēkultūra.

Sākot ar 2020. gada 18. martu Latvijas Neredzīgo bibliotēka katru dienu savā YouTube kanālā ievietos kādu Rūdolfa Blaumaņa stāstu vai noveli, ko 1998. gadā audiokasetēs ielasījis Ulds Deisons. Ieraksts ir atjaunots un digitalizēts, un pirmo reizi pieejamas ikvienam interesentam, jo Rūdolfa Blaumaņa darbiem beigušās mantiskās autortiesības.

Uldis Deisons 2018. gada 18. septembrī devās mūžībā, bet viņa balss vienmēr skanēs Latvijas Neredzīgo bibliotēkas skaņu ierakstos!

Stāsti un noveles:

Seko bibliotēkai sociālajos tīklos (draugiem.lvtwitter.comfacebook.com) un uzzini jaunumus pirmais! Tiekamies drīz! #Ēkultūra #PaliecMājās #TiekamiesDrīz

Ieva Jēkabsone
bibliotekārs-sociālo mediju speciālists