Rūdolfa Blaumaņa stāsti un noveles

Sākot ar 18. martu Latvijas Neredzīgo bibliotēka savu lasītāju un pārējo Latvijas iedzīvotāju uzmundrinājumam, šajā valdības izsludinātajā ārkārtas situācijā, piedāvā Rūdolfa Blaumaņa stāstu un noveļu lasījumus no bibliotēkas krājuma literatūras klasikas pūra.

Katru dienu mūsu bibliotēkas YouTube kanālā ievietosim kādu Rūdolfa Blaumaņa stāstu vai noveli Ulda Deisona lasījumā, kas 1998. gadā Latvijas Neredzīgo bibliotēkā ieskaņota audiogrāmatā. Uldis Deisons 2018. gada 18. septembrī devās mūžībā, bet viņa balss vienmēr skanēs Latvijas Neredzīgo bibliotēkas skaņu ierakstos.

Kā pirmo piedāvājam noklausīties Rūdolfa Blaumaņa stāstu “Aizvien lillā”.

Paliekam mājās un klausāmies! #PaliecMājās #TiekamiesDrīz

R.Blaumaņa darbu atskaņošanas saraksts (Playlist)

Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja

Rūdolfa Blaumaņa darbiem beigušās mantiskās autortiesības. Taču spēkā ir personiskās tiesības – izmantojot autora darbus, obligāti jānorāda viņa vārds.

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni