Rūdolfa Linuža grāmatas “Laika apstākļi sirdij” atvēršanas svētki

8. novembrī plkst. 11.30

Ikkatrs mirklis – atskaites punkts
Vai sākums kaut kam jaunam,
Kā godalga tas tev tiek dots,
Tik tev – nevienam citam.
(R.Linužs)

8. novembrī plkst. 11.30 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks Rūdolfa Linuža grāmatas “Laika apstākļi sirdij” atvēršanas svētki.

Autors gada laikā izdevniecībā “Ezerrozes grāmatas” izdevis jau otro dzejas grāmatu. Pirmais dzejas krājums “Jūtu labirints”, ko var lasīt bibliotēkā, izved lasītāju cauri cilvēka jūtu labirintam, kas ir pilns dažādām lamatām, zirnekļu tīkliem un strupceļiem. Rūdolfs savu talantu rakstīt dzeju atklājis, iesaistoties Latvijas Neredzīgo biedrībā un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēkā.

Laipni aicināti iepazīties ar  Rūdolfa Linuža “Laika apstākļiem sirdij”, tikties ar autoru un klausīties mīlas liriku paša autora izpildījumā!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un materiāli bibliotēkas darbības reklamēšanas nolūkos var tikt izvietoti publiskajā vidē. Ja nevēlaties, ja jūs tiekat fotografēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Ināra Zeltiņa
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni