Spēle “Čiekuru ielas pavēlnieki” Daugavpils filiālbibliotēkā

2020. gada 21.jūlijā plkst. 13.00

, ,

Esi vērīgs, attapīgs, ātrs un veikls, proti strādāt komandā, dzīvo Čiekuru ielā un uzskati, ka pazīsti to kā savus piecus pirkstus? Piedalies bibliotēkas rīkotajā brīvdabas spēlē un noskaidro, vai tiešām esi pelnījis Čiekuru ielas pavēlnieka titulu!

Daugavpils filiālbibliotēka aicina bērnus vecumā no 10 līdz 14 gadiem piedalīties izglītojošā komandu spēlē “Čiekuru ielas pavēlnieki”, kas tiks rīkota ārpus telpām – Čiekuru ielas apkārtnē – un paredz dažādu uzdevumu veikšanu, tostarp arī orientēšanos vidē.

Ja esi nedaudz noguris no laiskošanās vasaras brīvlaikā un vēlies piedalīties spēlē, kas pārbaudīs tavas zināšanas un prasmes, sameklē domubiedrus un izveido komandu, kurā jābūt precīzi trim dalībniekiem. Komandas rīcībā jābūt arī vienam tālrunim, ar kuru fotografēt, filmēt un pieslēgties bezvadu internetam.

Komanda dalībai spēlei jāreģistrē bibliotēkā līdz 17. jūlijam, savukārt pati spēle paredzēta 21. jūlijā plkst. 13.00 (spēles norises datums un laiks var tikt mainīts atkarībā no laikapstākļiem).

Esi drosmīgs – kļūsti par Čiekuru ielas pavēlnieku un nopelni foršu balvu!

Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja

Bibliotēka dodas pie kaķiem
Pakss. Mājupceļš