“Stāstu bibliotēka” Jelgavā

2022. gada 22. oktobrī

, ,

22. oktobrī Jelgavas filiālbibliotēkā noritēja UNESCO LNK projekta “Stāstu bibliotēkas” pasākums “Baltā dāma un citi stāsti”.

Pasākums notika Latvijas Neredzīgo biedrības JTO biedru tikšanās ietvaros, lai attīstītu stāstu stāstīšanas tradīciju un prasmi un dotu papildus vērtību LNB biedru pasākumam. Bija palikuši neizstāstīti “spoku stāsti” no bibliotēkas organizētās ekskursijas Jelgavas pilī, un tēma likās piemērota, sākoties tumšākajam gada laikam. Tika stāstīti dzirdēti nostāsti par piedzīvoto Jelgavas pilī, arī pašu pieredzēti savādi brīži. Smieklus izraisīja atmiņas, kā paši stāstnieki tīši vai netīši sabiedējuši citus.

Jelgavas filiāle kādu laiku bija slēgta, notika darbinieku maiņa, arī pandēmijas laiks ierobežoja dažādas aktivitātes. Stāstu stāstīšana bija pārtrūkusi. Tomēr labi iesākto dalību “Stāstu bibliotēku” tīklā negribējās zaudēt, tādēļ nolēmām atjaunot stāstu stāstīšanu. Pasākumā bija gan stāstu stāstītāji, gan vienkārši klausītāji. Gan jau otrie ar saviem stāstiem padalīsies citu reizi.

Foto: Gunta Trana


Līdzīgie raksti:

Ilzes Hakas adīto dārzeņu, augļu un sēņu izstāde ,,Neparastie adījumi”
LASĀM KOPĀ AR SUNI
“Katram savu brīnumpērli rast…” Rēzeknes filiālē
Dzīvnieku patversmē “Labās mājas”
Koncerts “Ziemassvētkus gaidot” bibliotēkā Rīgā