“Strazdulēnu skolas” nodarbība “17. maijs Ugunsdzēsēju un glābēju diena”

2022. gada 19. maijā

, , ,

19. maijā “Strazdulēnu skolas” nodarbībā bērni uzzināja informāciju par glābēju profesiju, jo 17. maijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atzīmēja Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī Ugunsdzēsībai Latvijā 157.gadadienu. Glābēji ne tikai ik dienu dodas dzēst ugunsgrēkus un glābt cilvēkus, bet arī palīdzēt tiem, kuri paši par sevi parūpēties nespēj. Kopīgi atgādinājām viens otram, ja pastāv briesmas tavai vai apkārtējo dzīvībai, veselībai, drošībai – zvani 112!

Nodarbību noslēdzām skatoties leļļu filmiņu par Inspektoru Capu, kurš palīdz ugunsdzēsēju brigādei atklāt pazudušās ugunsdzēsēju automašīnas noslēpumu, kura, kā izrādās, devusies glābt mežu no dedzinātājiem Leonardiņa un Vilibaldiņa.

Pēc nodarbības bērni uzkavējās bibliotēkā, lai apskatītu mākslinieka Leona Stara gleznu izstādi ,,Kad sirds ar krāsām sarunājas”.

Foto: Līga Daudzvārde

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Lasām kopā ar suni