Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Bermontiādes simtgade

11. novembrī

Latvijas Neredzīgo bibliotēka 11. novembrī aicina uz interesantu, radošu un aizkustinošu Lāčplēša dienas pasākumu “Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Bermontiādes simtgade”. Pasākums sāksies ar grāmatu izstādi un radošu “bērnu rīta” darbnīcu “Katram savu Latvijas karogu”. Turpinājumā tikšanās ar vēsturnieku Kristapu Pildiņu lekcijā “Strazdumuižas pamiers un tā nozīme Latvijas vēsturē”, bet vakarā aicinām uz lāpu gājienu no Strazdumuižas parka Juglā līdz Latvijas Neredzīgo bibliotēkai, kur tiks aizdedzināts ugunskurs un noliktas svecītes. Vakara noslēgumā notiks koncerts, kurā uzstāsies Gunārs Meijers un Uldis Kākulis. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

11.novembrī bibliotēka piedāvās visiem pieejamu un interesantu svētku programmu:

Plkst. 10.00  grāmatu izstāde, radošā darbnīca “Katram savu Latvijas karogu”

Plkst. 15.00  tikšanās ar vēsturnieku Kristapu Pildiņu. Lekcija “Strazdumuižas pamiers un tā nozīme Latvijas vēsturē”

Plkst. 17.00  lāpu gājiena sākums Strazdumuižas parkā Braila ielā 5.

Plkst. 18.00  koncerts. Uzstājas Gunārs Meijers un Uldis Kākulis. Dzejas lasījumi

Plkst. 19.00 — 20.00 pasākuma fona mūzika ar patriotiskām dziesmām. Karstas tējas baudīšana, pārdomas pie ugunskura un svecīšu nolikšana.

Pasākuma laikā dalīs siltu tēju, lai uzturētu mundrumu un patīkamas sajūtas.

Pasākumu finansiāli atbalsta Rīgas dome.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts/filmēts un materiāli bibliotēkas darbības reklamēšanas nolūkos var tikt izvietoti publiskajā vidē. Ja nevēlaties, ja jūs tiekat fotografēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Dinija Bite
“Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Bermontiādei simtgade” producente

STRAZDULĒNU SKOLA “ES UN INTERNETS”
APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni