ATCELTS! Teātra dienas bibliotēkā Rīgā

,

Pasākums atcelts uz nenoteiktu laiku!

17.martā pl.14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks tikšanās ar grāmatas “Staru tilti” autori Ainu Kareli. Kā arī būs iespēja noskatīties Cēsu filiālbibliotēkas teātra kopas “AINA” viencēlienu “Trīs dāmas un pudele vīna” un “Mednieku anekdotes”.

27. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Teātra diena, kuru 1961. gadā izveidoja Starptautiskais Teātra Institūts (International Theatre Institute UNESCO). Par godu šiem svētkiem tiek organizēti neskaitāmi nacionāli un starptautiski pasākumi.

Teātra kustība un interese par teātri ir bijusi visos laikos un visos Latvijas novados, jo teātra spēlēšana nav tikai radoša izpausmes forma, bet neatņemama un nozīmīga vietējās kultūrvides sastāvdaļa. Teātris ir saistīts ar tautas dzīvi, tās vēsturi un kultūru. Teātris ir mūsu dzīves ētikas spogulis un brīnumu radītājs, ticības labajam uzturētājs un iedvesmotājs, kas tik ļoti ir nepieciešams ikdienā ikvienam no mums.  Latviešiem patīk teātris, un ne tikai būt skatītājiem, bet arī pašiem to spēlēt. 

17.martā pl.14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā viesosies teātra mīļotāji un spēlētāji no Cēsīm.  Te notiks tikšanās ar grāmatas “Staru tilti” autori Ainu Kareli un varēsim skatīt Cēsu filiālbibliotēkas teātra kopas “AINA” viencēlienu “Trīs dāmas un pudele vīna”.  Pasmaidīt par notikumiem iz mednieku raibās dzīves varēs, klausoties “Mednieku anekdotes”.

Uztversim dzīvi ar smaidu, ar pozitīvismu, un katra diena nesīs mums gandarījumu! Mīlēsim teātri un atbalstīsim teātra kopu no Cēsīm, apmeklējot viņu radošo sniegumu!

Aicinu visus teātra mākslas cienītājus iepazīt un lasīt Latvijas Neredzīgo bibliotēkas skatuves mākslai un aktieriem veltīto grāmatu klāstu! 

Uz tikšanos bibliotēkā otrdien, 17. martā!

Informāciju sagatavoja
Metodikas nodaļas vadītāja
Vija Circāne

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!


Līdzīgie raksti:

Tikšanās ar etnogrāfi Indru Čeksteri
Ekskursija
Ekskursija
LAI ZIED KOŠI JĀŅU NAKTS!
KAFIJAS PAUZE AR ZANI DAUDZIŅU