Tikšanās ar Rasu Bugavičūti – Pēci un Tomu Treibergu

18.decembrī plkst. 14.00

,

18.decembrī, trešdien, plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā aicina uz tikšanos ar grāmatas ,,Puika, kurš redzēja tumsā” autori Rasu Bugavičūti – Pēci un raidījuma ,,Kultūras Rondo” veidotāju Tomu Treibergu, kurš prezentēs savu jauno dzejas grāmatu “Biezoknis”.

“Puika, kurš redzēja tumsā” ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts. Iedvesmas avots autorei Rasai Bugavičūtei – Pēcei bijis turpat blakus – vīrs Sandis Pēcis un viņa vecāki. Kāds puika, kurš dzimis neredzīgu vecāku ģimenē, ir spiests saskarties ar “citādību” visdažādākajās izpausmēs, galvenokārt tāpēc, ka viņš pasauli, atšķirībā no saviem vecākiem, spēj tvert pilnībā. Rūpes pašam par sevi un par saviem vecākiem kļūst par puikas pieaugšanas un turpmākās dzīves jēgu.

Decembrī tāda paša nosaukuma iestudējums piedzīvoja pirmizrādi Latvijas Nacionālajā teātrī.

TOMS TREIBERGS ir dzejnieks un etīžu teātra Nerten autors, režisors un aktieris. Atpazīstamību sabiedrībā izpelnījies arī kā kultūras žurnālists Latvijas Radio 1 raidījumos “Kultūras Rondo” un “Cienījamie lasītāji. Etīdes par literatūru”. 2019. gada rudens dzejniekam ir īpašs, jo apgādā Neputns tika izdots viņa trešais dzejoļu krājums “Biezoknis”.

Laipni aicinām uz tikšanos ar jaunajiem autoriem! Atnāciet, būs interesanti!

Informāciju sagatavoja
Metodikas nodaļas vadītāja
Vija Circāne


Līdzīgie raksti:

APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”