TIKŠANĀS BIBLIOTĒKĀ AR GRĀMATAS VARONI

2023. gada 13. aprīlī plkst. 10.00

, ,

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā 13. aprīlī plkst. 10.00 notiks Lauras Krūmiņas-Zvaigznes grāmatas Braila rakstā “Pipara un Pērles piedzīvojumi. Sarkankrūtītis nepatikšanās” atvēršanas svētki.

Plakāts "Grāmatas atvēršas svētki"

Latvijas Neredzīgo bibliotēkā iznākusi Lauras Krūmiņas-Zvaigznes grāmatiņa Braila rakstā “Pipara un Pērles piedzīvojumi. Sarkankrūtītis nepatikšanās”. Grāmatiņas varoņi ir pavisam īsti četrkājaini draugi Pipars un Pērle, kuri kādas piemājas dārzā Cēsu pievārtē dodas glābšanas misijā. Grāmatiņa stāsta par interesantām attiecībām starp suņiem, kaķiem un putniem.

Autore grāmatiņu rakstījusi pašiem mazākajiem bērniem, kuriem patīk pirms miega klausīties vecāku stāstos, kā arī tiem, kuri paši mācās lasīt grāmatas. Tāpēc grāmatiņā teksti Braila rakstā rakstīti ar lielām atstarpēm starp rindām. Tas palīdzēs neredzīgiem bērniņiem pašiem spert pirmos soļus lasīšanas pasaulē.

Uz grāmatiņas atvēršanas svētkiem īpaši aicinām pirmsskolas un sākumskolas audzēkņus, kā arī viņu vecākus. Svētki notiks 13. aprīlī plkst. 10.00 bibliotēkas lasītavā Rīgā Strazdumuižas ielā 80, kad ar mazajiem lasītājiem tiksies ne tikai grāmatiņas autore, bet arī viena no stāsta varonēm — suņu dāma Pērle.

Pēc pacietīgas stāsta noklausīšanās autores lasījumā, mazie apmeklētāji varēs samīļot Pērli. Šī būs lieliska iespēja dzīvē satikt kādas grāmatas varoni.

Uz tikšanos atvēršanas svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Gunta Bite
Braila raksta nodaļas vadītāja

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

BĒRNU ŽŪRIJAS 2023 NOSLĒGUMS
BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2023