Viens no mums: Žanis Mežals

2020. gada 20.februārī plkst.11.30

20.februārī plkst. 11.30 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks pasākumu cikla “Viens no mums” kārtējais pasākums – tikšanās ar lasītāju Žani Mežalu.

Žanis Mežals ir aktīvs vairāku nevalstisko organizāciju biedrs: ievēlēts par Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) Centrālās Valdes revīzijas komisijas locekli, LNB Rēzeknes teritoriālās organizācijas valdes locekli, ir Latvijas Nedzirdīgo Savienības biedrs un Rēzeknes invalīdu biedrības biedrs.

Žaņa aizraušanās un hobijs ir informācijas tehnoloģijas. Gandrīz katru dienu Žanis mēro ceļu no Malnavas (Kārsavas nov.) uz Rēzekni, lai bibliotēkā un biedrībā brīvprātīgi palīdzētu ar datortehniku saistītos jautājumos, lai konsultētu un pamācītu citus LNB biedrus, kā rīkoties ar telefonu, datoru, atskaņotāju vai kādu citu palīgierīci.

Tādu Žani pazīst visi, bet vai zina, ka Žanis sacer humoristiskas vārsmas, ka viņš ir labs pavārs, ka viņam patīk dārzā izaudzēt kādu brīnumu utt.

Pasākumu ciklā “Viens no mums” aicinām vairāk iepazīt cilvēkus mums līdzās.

Ināra Zeltiņa,
Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt publicēti publiskajā vidē.

Sarunu un dziesmu pēcpusdiena “Romi – savējie vai svešie?”
Nenopietna pēcpusdiena “Aprīlis – joku mēnesis”
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”
Lielie lasīšanas svētki 2024