Ziemeļvalstu literatūras nedēļa. Rītausmas stunda

, ,

“Aizdedz sveci un lasi kopā ar Ziemeļvalstīm”

19. novembrī Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notika projekta “Ziemeļvalstu literatūras nedēļas 2019” Rītausmas lasījums ar Rīgas Strazdumuižas – attīstības centra skolēnu piedalīšanos.

Ikgadējās “Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas” temats ir vienojošs motīvs gan izvēlētajām grāmatām, gan literatūras nedēļas aktivitātēm un pasākumiem. Šī gada lasīšanai izvēlētās grāmatas vieno temats “Svētki Ziemeļvalstīs”, kas aicina klausītājus piedalīties literārās svinībās, piedzīvojot rakstītā vārda burvju spēku.

Šoreiz Rītausmas lasījumā skolēni īpašā svētku noskaņā iepazina norvēģu autoru Klausa Hāgerupa un Līsas Aisatū stāstu “Meitene, kas gribēja izglābt grāmatas”, kurā varoņu iemīļota nodarbe ir grāmatu lasīšana, saudzēšana un dalīšanās priekā ar izlasītajiem stāstiem. Radoši darbojoties, jautri pavadījām laiku!

APRĪLIS – JOKU MĒNESIS
Lasām kopā ar suni
Strazdulēnu skola. “Lieldienas gaidot”
Lielie lasīšanas svētki 2024