Augusts Balvu filiālbibliotēkā

augustā

,

Augustā Balvu filiālbibliotēkā apskatāmas divas izstādes — “Kinostāsts grāmatu plauktā” un “Nost ar garlaicību”.

Lasot grāmatu, mēs fantazējam, tā papildinot ainavu, kuru aprakstījis autors. Tādā veidā mēs attīstām savas iztēles spējas. Ekrāna versija ļauj aplūkot pazīstamo stāstu caur režisora ​​acīm un izdarīt daudz atklājumu pašam, pamanīt kaut ko tādu, kas iepriekš nepiesaistīja uzmanību. Protams, ir grāmatas, kuru saturu nav iespējams pārnest uz ekrāna, nezaudējot daļu jēgas un burvības. Tāpēc vienmēr paliks atklāts jautājums – kas labāks, grāmata vai filma?

Lai mēģinātu rast atbildi uz šo jautājumu, bibliotēkā apskatāma literatūru popularizējoša izstāde “Kinostāsts grāmatu plauktā”. Atnāc un pamēģini izlasīt sākumā grāmatu un vēlāk noskatīties filmu, vai arī paņem grāmatu par kādu filmu, ko esi jau redzējis.

Otra izstāde stāstīs par kādu kanādiešu garīdznieku, kurš 1891. gadā ģimnāzijas zālē katrā balkona galā nostiprināja pa persiku grozam, kurā bija jāiemet bumba. Tā radās basketbols. Izstāde “Nost ar garlaicību” aicina ikvienu interesentu iepazīties ar daudzveidīgo sporta pasauli, sporta vēsturi, noteikumiem, sporta piederumiem un izmantošanas tehniku.

Informāciju sagatavoja Balvu filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre Ilona Laicāne


Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā