Decembris Balvu filiālbibliotēkā

2020. gada decembris

,

Noslēdzošais gada mēnesis decembris bibliotēkas apmeklētājus iepazīstinās ar vairākām izzinošām izstādēm.

No 7. līdz 18. decembrim literatūru popularizējoša izstāde “Saules atspulgi” dos ieskatu Regīnas Ezeras dzīves gājumā un daiļradē. Rakstniece, kurai 20. decembrī atzīmēsim 90 gadu jubileju, tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajām 20. gadsimta latviešu psiholoģiskās prozas autorēm.

Reizi mēnesī mazā plaukta izstāde “UNESCO nedēļa” stāsta par starptautiski atzīmējamām dienām, kuru mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar notikumiem, kas vēsta par pasaules daudzveidību un miera kultūru. 3.decembris ir Starptautiskā personu ar invaliditāti diena (International Day of Persons with Disabilities).

Ir jāpalīdz nojaukt barjeras, to vietā radot iespējas. Pasaule būs pilnīga vien tad, ja visu tiesības tiks īstenotas, veidojot iekļaujošu sabiedrību. Izstāde pieejama no 30.novembra līdz 4. decembrim.

Visu mēnesi apskatot tematisko izstādi “Kad svecīšu liesmas Adventa vainagā mirdz” varēs iegūt jaunas idejas par svētku gaidīšanas laiku, svinēšanas tradīcijām, ticējumiem un neparastiem svētku dekorējumiem.

                            Informāciju sagatavoja
Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā