Izstāde “Āda. Vilna. Klūga.” Liepājas filiālbibliotēkā

Līdz 2022. gada 10. jūnijam

Plakāts izstādei "Āda. Vilna. Klūga.”

“Āda. Vilna. Klūga.” – rokdarbnieces Gaļinas Borščunas radošie darbi Liepājas filiālbibliotēkā. Izstāde apskatāma no 13. maija līdz 10. jūnijam.

Liepājas filiālbibliotēkas lasītājas Gaļinas Borščunas vaļasprieks ir dažādu veidu rokdarbi – ādas apstrāde, filcēšana, klūgu pinumi, dekupāža, tamborēšana un pērļošana. Darbos iepītas un ievērtas domas, idejas, krāsas, sajūtas, idejas smeļoties no dabas un ikdienā satiktajiem cilvēkiem. Mīlestība uz rokdarbiem Gaļinu pavada visu garo mūžu, daudz apgūts pašmācības ceļā, bet pēdējā desmitgadē zināšanas un prasmes pilnveidotas Liepājas Neredzīgo biedrības organizētajās radošajās nodarbībās. Viņas veidotie rokdarbi visbiežāk ir praktiskas lietas, kas ir pielietojamas ikdienā- kastītes, grozi, maciņi.

Ilze Kārkliņa
Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja