Izstāde “Saglabāsim redzi”

No 9. līdz 21. martam

,

Lasītāju apkalpošanas nodaļas Tifloloģijas sektorā Rīgā no 9. līdz 21. martam apskatāma izstāde “Saglabāsim redzi”, kas veltīta Pasaules glaukomas nedēļai.

Katru gadu visā pasaulē tiek atzīmēta glaukomas nedēļa, kuras ietvaros sabiedrība tiek aicināta pievērst īpašu uzmanību acu veselībai. Šogad tā notiek no 8. līdz 14. martam. Šīs nedēļas ietvaros dažādu aktivitāšu sērija visā pasaulē, ko organizē Pasaules glaukomas asociācija, kopīgi sadarbojoties ar Pasaules glaukomas pacientu asociāciju, brīdina cilvēkus regulāri veikt acu (un redzes nerva) pārbaudes, lai pēc iespējas agrāk varētu noteikt glaukomu, tādējādi veicinot redzes saglabāšanu. Pasaules Glaukomas nedēļas mērķis ir vērst uzmanību redzes saglabāšanai un atgādināt par regulārām acu veselības pārbaudēm.

Lasītāju apkalpošanas nodaļas Tifloloģijas sektorā Rīgā no 9. līdz 21. martam būs apskatāma izstāde “Saglabāsim redzi”. Tā ir veltīta Pasaules glaukomas nedēļai. Izstādē varēs iepazīties ar grāmatām, bukletiem un dažādiem rakstiem no periodiskajiem izdevumiem par redzes saglabāšanu, vēršot īpašu uzmanību  glaukomas problēmai. Visi izstādes materiāli ir no Tifloloģijas krājumā esošās literatūras un tematiskās mapes „Oftalmoloģija – no 2010.g.”

Informāciju sagatavoja
Dzintra Isajeva
Lasītāju apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre


Informācijas avots:


Līdzīgie raksti:

Izstādes jūlijā
PINUMI UN KALUMI – AMATU SARUNA
Izstādes jūnijā
Izstādes maijā
Izstādes aprīlī