Janvāris Balvu filiālbibliotēkā

2021. gada janvāris

,

  • Literatūru popularizējoša izstāde “…mēs nevaram dzīvot tikai sev…” Izskatīgs un valdzinošs, apveltīts ar izcilu humora izjūtu, drosmīgs un vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem, “Džekam Londonam – 145”

1876. gada 12. janvārī dzimis amerikāņu rakstnieks Džeks Londons. Viņš bija ne vien izcils rakstnieks, bet arī žurnālists un sociālais aktīvists. Londons bija viens no pirmajiem fantastikas žanra rakstniekiem, kurš ar saviem darbiem sasniedza pasaules slavu un guva finansiālus panākumus. Autora darbos sastopami spēcīgi, spilgti varoņu raksturi, izcili precīzs izvēlētās vides apraksts un neparedzams, aizraujošs sižets. Dzīves otrajā pusē, novērojot cietsirdīgu cirka dzīvnieku apmācību, rakstnieks pievērsās sabiedrības informēšanai par nežēlību pret dzīvniekiem. Godinot viņa aizrautīgo darbošanos šajā jomā, 1918. gadā tika izveidots Džeka Londona klubs.

  • Mazā plaukta izstāde “Faktu nedēļa.”

Katra mēneša otrajā nedēļā būs apskatāma izstāde par interesantiem faktiem un notikumiem. Janvārī uzzināsiet, kāpēc ieteicams glaudīt kaķi, ko dara starptautiskajā “Paldies” dienā un kā radās loterijas biļetes?

Informāciju sagatavoja
Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vadītāja

Plakāts izstādei …mēs nevaram dzīvot tikai sev…

Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā