Janvāris Balvu filiālbibliotēkā

2022. gada janvāris

,

Pēc ķīniešu horoskopa 2022. gads paies Ūdens Tīģera zīmē – šis enerģiskais un jaudīgais dzīvnieks ir pārsteigumu pilns. Arī bibliotēkas dzīvē jaunais gads būs bagāts ar interesantiem pasākumiem un izstādēm, būs jaunas grāmatas, periodika un, protams, lasītāju pulks nemazināsies. Lai visiem patiess lasītprieks!

  • Literatūras izstāde “Rēta akmenī”

     Pirmā izstāde veltīta lasītāju iecienītam kriminālromānu autoram Egilam Lukjanskim, kuram šogad apritētu 85 gadi.

Egils Lukjanskis nerakstīja kritiķiem, bet gan lasītājiem. Rakstīja tā, lai aizrautu, ievilinātu, saintriģētu. Rakstīja, lai lasot birst asaras un lūst sirds kopā ar galvenajiem varoņiem. Rakstot romānus, viņam nekad nav pietrūcis sižetu — kāds pavediens nācis no paša raibās biogrāfijas, cits — no ziņām vai vēsturiskām grāmatām, bet vēl kāds cits — no sastapto ļaužu stāstītā. Rakstniekam patika runāt ar visdažādākajiem cilvēkiem, un viņi neatkarīgi no sociālā un materiālā stāvokļa arvien juta patiesu rakstnieka interesi.

  • Mazā plaukta izstāde “Faktu nedēļa”

     Pagājušajā gadā necerētu apmeklētāju atsaucību piedzīvoja mazā plaukta izstāde “Faktu nedēļa”, kur katra mēneša otrajā nedēļā bija apskatāma neliela informatīva izstāde par dažādiem interesantiem faktiem un notikumiem. Šogad izstāžu cikls tiks turpināts.

Janvārī uzzināsiet, kuri ir vieni no gada nozīmīgākajiem notikumiem pareizticīgajiem un vecticībniekiem?  Kāpēc 18. janvārī  tiek svinēta starptautiskā Vinnija Pūka diena? Kura ir pirmā pilsēta pasaulē, kas rīkojusi gan vasaras, gan ziemas olimpiskās spēles, un ko mums zvaigznes sola 2022. gadā?

Informāciju sagatavoja
Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vadītāja

Plakāts literatūras izstādei “Tas, ko mēs meklējam, ir tas, kas mēs esam”
Plakāts mazā plaukta izstādei “Faktu nedēļa”

Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā