Janvāris Balvu filiālbibliotēkā

2020. gada janvāris

,

Saskaņā ar austrumu astroloģijas kalendāru 2020. gads paies Baltās Metāliskās Žurkas zīmē. Tas nozīmē, ka jaunajā gadā baltā krāsa būs veiksmes krāsa, bet pati Žurka ir azartiska spēlmane un kārumniece, kas labprāt sevi palutina. Arī Balvu filiālbibliotēka visa gada garumā vēlas lutināt apmeklētājus ar daudzveidīgiem kultūras pasākumiem.

Visu janvāri bibliotēkā apskatāma ceļojošā fotoizstāde “Klusie vēstures veidotāji”, kurā godinātas personības, kas veicinājušas Latvijas neredzīgo kopienas attīstību.

Lai popularizētu krājumu, bibliotēkā turpināsies 2019. gadā iesāktais izstāžu cikls “Ar grāmatu apkārt pasaulei”, kuras tematika mainīsies reizi ceturksnī. Šoreiz tā vēstīs par Austrāliju. Izstāde skatāma no 2.janvāra līdz 30. martam

Savukārt tematiska izstāde “Mana ģimene un citi zvēri ” vēstīs par dabaszinātnieku, zoodārza īpašnieku, dabas aizsardzības piekritēju, arī vairāku grāmatu un televīzijas raidījumu autoru Džeraldu Darelu, kuram šogad apritētu 95 gadi. Izstāde apskatāma līdz 14. janvārim.

Šogad bibliotēkas apmeklētājiem reizi mēnesī tiks piedāvāta mazā plaukta izstāde “UNESCO nedēļa”,  kuras mērķis būs iepazīstināt sabiedrību ar starptautiski atzīmējamām dienām, kas vēsta par pasaules daudzveidību un miera kultūru.

Informāciju sagatavoja
Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre


Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā