Maijs Balvu filiālbibliotēkā

2022. gada maijs

, ,

  • Literatūras izstāde “Atminēt cilvēku”

Izstāde “Atminēt cilvēku” veltīta lasītāju iemīļotam autoram Alfredam Dziļumam. Rakstnieks darbojās īsprozas un romānu žanrā, sarakstījis vairākas lugas. Viena no būtiskām tēmām viņa daiļradē ir lauku dzīves un ikdienas sadzīvisks un skarbs vēstījums, un cilvēku attiecību samezglojumu tēlojums. Latvijas lauki prozā attēloti dažādos vēsturiskos apstākļos.

Bibliotēkā ir pieejams plašs un A. Dziļuma literāro darbu krājums. Nāc, izvēlies un lasi!

Izstāde apskatāma no 2. līdz 31. maijam.

  • Derīgo padomu stunda “Svētku sajūta”

Baltā galdauta svētkos vienkopus pie klāta svētku galda tiek aicināta sanākt ģimene, kaimiņi, kolēģi vai plašāka kopiena, radot ciešāku piederību savai valstij, būt kopā un radīt svētku sajūtu sevī un citos. Derīgo padomu stundas “Svētku sajūta” sniegs idejas un iedvesmu izgatavot svētku rotas paša spēkiem. Vai tā būtu piespraude Latvijas valsts karoga krāsās, pērļota rokassprādze, vai dažādi svētku dekori.

  • Mazā plaukta izstāde “Faktu nedēļa”

Kāpēc 20. maijā visā pasaulē svin Bišu dienu? Ar ko īpašs latviešu nacionālais dārgums dzintars? Kura baltu tauta izveidojusies saplūstot vairākām radniecīgām ciltīm? Tautastērps ir viena no svarīgākajām latviešu tradicionālās kultūras vērtībām.

Izstāde apskatāma no 9. līdz 20. maijam.

Informāciju sagatavoja
Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Marts Balvu filiālbibliotēkā
Februāris Balvu filiālbibliotēkā
Janvāris Balvu filiālbibliotēkā
Decembris Balvu filiālbibliotēkā
Novembris Balvu filiālbibliotēkā