Maijs Ventspils filiālē

2022. gada maijs

,

  • Literatūru popularizējoša izstāde veltīta mātēm un ģimenēmTev paldies, māt, par visu doto!

“Tev paldies, māt, par visu doto –
Par prieku, sāpi apskaidroto.”
 (A. Eglītis.)

Līdz ar siltāka laika iestāšanos, putnu ierašanos un puķu plaukšanu, ir atnācis maijs. Maijs ir laiks, kad īpaša uzmanība tiek pievērsta ģimeniskām vērtībām un pavarda sargātājām mātēm. LNerB Ventspils filiālbibliotēka aicina apmeklēt izstādi, kurā ir apskatāmas grāmatas, kurās tiek runāts par draudzību un ģimenes savstarpējām attiecībām.

  • Literatūru popularizējoša izstāde veltīta Alfrēda Dziļuma 115. gadadienai “KurZemietis”

Ir pagājuši jau 115 gadi kopš Latvija pazīst Alfrēdu Dziļumu. Alfrēds ir nācis no vienkāršo ļaužu vidus un ir bijis visu savu mūžu cieši saistīts ar Latvijas zemi. Tādēļ arī viņa darbi ir caurvīti ar sirsnību un mīlestību gan pret savu zemi, gan līdzcilvēkiem. Starp Alfrēda Dziļuma darbiem ir atrodama “Saplēstā krūze”, “Kurzemīte, sērdienīte”, “Zeme dzīvo” un vēl daudz stāstu krājumu, lugu, autobiogrāfisku darbu. Šos un citus viņa darbus maijā varat aplūkot izstādē “KurZemietiz”.

  • Tematiska izstāde “Aijas Zentas Veseles dekupāžas darbi”

Mums apkārti ir daudz un dažādi cilvēki. Katram no tiem ir savs talants un īpašas prasmes. Citiem tās ir apslēptas, bet vēl citiem tikai nesen atklājušās un uzplaukušas. Nereti mūsu slēptie talanti palīdz mums izpausties apkārtējā sabiedrībā un palīdz uzturēt iekšējo pasauli harmonijā. Maijā aicinām apskatīt Aijas Zentas Veseles slēpto talantu, kas ir parādījis sevi dzīves otrajā pusē – dekupāžas tehnikā darinātus darbus. Tas ir apbrīnojami un skaisti, ka talants, kas, slēpies iekšienē, ir radis savu pielietojumu un parādījies pasaulei.

Informāciju sagatavoja
Santa Šepetauska
Ventspils filiālbibliotēkas vadītāja


Līdzīgie raksti:

Izstādes maijā
Izstādes aprīlī
Izstādes martā
Evitas Kromules gleznu izstāde “Krāsu oāze”
Izstādes februārī