tikšanās ar izstādes autori TAMĀRU DOROFEJEVU

21. janvārī plkst. 14.00

21. janvārī plkst. 14.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks tikšanās ar krustdūrienu un pērlīšu izšuvumu tehnikā darināto darbu izstādes autori TAMĀRU DOROFEJEVU.

Tamāras Dorofejeva ir Latvijas Neredzīgo biedrības Daugavpils teritoriālās organizācijas biedre, krustdūrienu un pērlīšu izšuvumu tehnikā darināto gleznu autore. Viņas darbi – izšūtās gleznas vēl var paspēt apskatīt bibliotēkas semināru telpā līdz 31. janvārim. (Vairāk par izstādi lasi šeit.)

Izstādes darbos esot kāds noslēpums – viena glezna izšūta ar vilnas diegiem no Austrālijas. Ja kāds šo gleznu atrodot, vērīgo izstādes apmeklētāju gaida pārsteigums no Tamāras. Lūdzu, izmantojiet izdevību saņemt no rokdarbnieces pārsteiguma dāvanu. Varbūt tieši jūs uzminēsiet, kura ir tā glezna, kas izšūta ar vilnas diegiem.

Metodikas nodaļas vadītāja
Vija Circāne

Pasākumā tiks fotografēts un iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Seminārs “kas jāzina ikvienam par 2. tipa cukura diabētu”
BĒRNU ŽŪRIJAS 2023 NOSLĒGUMS
KAFIJAS PAUZE ar komponistu Zigmaru Liepiņu