Pērļošanas darbu izstāde “Nostalģija”

No 2024. gada 14. oktobra

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Tifloloģijas sektorā no 14. oktobra ir apskatāma VSAC “Rīga” filiāles “Jugla” klienta Oļega Iļjina izstāde “Nostalģija”.

Plakāts "Oļega Iļjina pērļošanas darbu izstāde "Nostalģija""

Klāt rudens un ražas novākšanas laiks, kad apkārt smaržo lapu, ābolu un rudens ziedu smarža.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Tifloloģijas sektorā no 14.oktobra ir skatāma VSAC “Rīga” filiāles “Jugla” klienta Oļega Iļjina izstāde – dažādas pērļotas kompozīcijas.

Oļegs Iļjins ir aktīvs pērļošanas un citu rokdarbu meistars. Neraugoties uz to, ka Oļegs ir neredzīgs, viņa aizraušanās ar pērļošanu ir balstīta uz neatlaidību un pacietību. Pērlītes viņš izvēlas pēc savas gaumes un idejas rodas pašas.

Oļegs vienmēr ir gatavs jaunām idejām, ko prot ar neatlaidību īstenot. Košās un priecīgās krāsas patiesi sasilda un sajūsmina, jo ļoti labi var sajust, ka tajās ir Oļega sirds, sapņi, domas un arī spēks.

Daudz un dažādas idejas kā darināt rotas, jūs varat atrast arī bibliotēkas grāmatu un žurnālu krājumā!

Evita Kromule
VSAC Rīga  filiāles ,,Jugla” keramikas interešu pulciņa vadītāja

Izstādes oktobrī
Izstāde “Latvijā izdotās ābeces”